Apartamento Norte De Armenia
Tijdens een verblijf in Apartamento Norte De Armenia van 60 m^2 kunnen gasten zich ontspannen op een terras op afstand van 4 km van Eje cafetero. Er is wifi voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.
Tot de bezienswaardigheden behoort onder andere het Sucre Park, gelegen binnen 10 minuten met de auto van het 2-slaapkamer appartement. U kunt ook het Aborigenes Park bereiken, dat niet ver van het appartement ligt.
De 2-badkamer accommodatie heeft een douche voor uw comfort.
Apartamento Norte De Armenia is biedt een ingerichte keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. Gasten zijn welkom in privétuin.
- Locale bezienswaardigheiden
- Parque de la Vida3197 km
- Eje cafetero4752 km
- Fundadores Park3610 km
- Aldea del Artesano Quimbaya3781 km
- Los Fundadores3549 km
- San Francisco de Asís4986 km
- Alto Del Rio3845 km
- Calima Centro Comercial4044 km
- La Gran Colombia4453 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Kamervoorzieningen
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Apartamento Norte De Armenia?
Apartamento Norte De Armenia heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Heeft Apartamento Norte De Armenia een keuken?
Ja, Apartamento Norte De Armenia bevat een ingerichte kitchenette. - ❓
Wat is de grootte van Apartamento Norte De Armenia?
Apartamento Norte De Armenia bestaat uit 60 vierkante meters.